Müşteri Hizmetleri


05323205206 - 03122718669

Etimesgut Oto Kiralama

Etimesgut Oto Kiralama

Yıldırım Oto Rent  a Car Etimesgut oto kiralama, 5 senelik tecrübelerimiz ile sizlere en üst seviyede hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın en önde gelen hedefi müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır. 5 senedir bu şekilde sadece müşterinin memnuniyeti için uğraşmıştır ve uğraşmayada devam edecektir. Daha evvel oto kiralama konusunda farklı deneyimleriniz olmuş olabilir. Fakat artık bunları unutun ve Etimesgut oto kiralama ile muhteşem araçların konforunu tadın. Sizlere istediğiniz model ile konforu en üst seviyede yaşatacağız. Firmamızda sizlere uygun birçok oto bulunmaktadır. Size sunduğumuz en güzel hizmetlerden istediğiniz zaman en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Biz sizlere günün her saatinde en iyi şekilde hizmet imkânı sunuyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Konforlu araçlara en uygun fiyatla binmek ve firmadan beklenen hizmeti almak herkesin hayalidir. Biz sizlere Etimesgut oto kiralama olarak en uygun fiyatlar ile en konforlu araçlara binmenizi sağlıyoruz.  Müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren firmamızdan oto kiralamak için rezervasyon yapabilirsiniz.  Etimesgut rent a car olarak siz değerli müşterilerimize 7/24 saat en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Araç kiralarken dikkat edilen bir diğer husus ise bildiğiniz üzere aracın kaskosunun olmasıdır. Çünkü kaskosu olmayan araçlar aracı kiralayan kişiler tarafından tehlikeli sayılmaktadır. Eğer aracın kaskosu yok ise kaza olduğunda sizin başınıza iş açılır.  Firmamızda bütün araçlar kaskoludur. Bu sebeple gönül rahatlığı ile araçlarımızı kiralayabilirsiniz.  İster şehir dışına çıkacağınız zaman isterseniz de şehir içinde kullanmak istediğiniz zaman kiralık araçlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Etimesgut oto kiralama da her bütçeye ve aile sayısına uygun araç bulunmaktadır. Aileniz geniş ise daha büyük araçları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde birçok aracımız vardır ve çok konforludur. Hayallerinizdebulunan aracı firmamız sayesinde kiralayıp istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Etimesgut oto kiralama olarak Ankara’nın bütün ilçelerine güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız her zamanakanunu bir hizmet vermiştir ve bu şekildede çalışmaya devam edecektir.  Bütün araçlarımızda kasko bulunmaktadır. Sizde araç kiralamak istiyorsanız bize  05466271987 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olduğu zaman bir numara kadar yakınızdayız.

Yıldırım Oto Rent a Car