Müşteri Hizmetleri


05323205206 - 03122718669

Sincan Rent A Car

Sincan rent a car Ankara’da yer alan değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmetler kapsamında vermekteyiz. Oto kiralama hizmetini alırken, istediğiniz araç modelini tercih edebilmeniz mümkündür. Kiralama zamanlamaları da müşterilerimiz isteklerine uygun olarak belirlenmektedir. Araç kiralama hizmetinden yararlanabilmeniz için ehliyet sahibi olmanız oldukça önemlidir. Aynı zamanda firmamızdan bu hizmeti alabilmeniz için 22 yaşını doldurmuş olmanız da önemlidir. Araç kiralama hizmetlerini ister günlük olarak isterseniz aylık ya da haftalık olarak yapabiliyorsunuz. Yıldırım oto olarak en az kiralama sürelerini 1 gün olarak belirledik. Ancak araç kiralama hizmeti olarak en fazla 1 ay süreyle araçları kiralayabiliyorsunuz.

Belirlenen kiralama sürelerinin aşılması durumunda ekstra ücrete tabi tutulabilirsiniz. Yıldırım otoya güvenerek, beklediğiniz hizmeti firmamızdan rahatlıkla alabilirsiniz. Sincan rent a car hizmetleri için telefon ile rezervasyon yapmanız yeterlidir. Ya da oto kiralama ofislerimize gelerek de bu işlemi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. 5 yıldır kesintisiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize özenli ve titiz hizmetler vermekteyiz. Aynı zamanda, hizmetlerimiz Ankara’nın bütün ilçeleri için geçerlidir.

Uygun Fiyatla Oto Kiralama

Hem maliyeti düşük hem de konforlu araçlarımızla dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Yıldırım oto olarak, firmamızda sizlere en uygun araçlara yer vermekteyiz. Aynı zamanda, piyasaya göre bütçenizi aşmayacak oranları firmamızda bulabilmeniz mümkündür. Çalışanlarımız, ihtiyacınız olacak araçları sizlerle buluşturarak, memnuniyetinizi sağlayacaktır. Sincan rent a car hizmetlerimiz, günün her saatinde alınabilecek özelliktedir. Dilediğiniz zaman firmamızı arayarak, rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Aynı zamanda, ofislerimize gelerek de istediğiniz aracın hangisi olduğunu bildirebilirsiniz. Araçlarımız son model ve oldukça kaliteli seçeneklerdir.

Araçlarımızın bakımı ve düzenli bir şekilde muayenesi de yapılmaktadır. Bu nedenle, trafiğe çıkarken herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Yılmaz oto olarak, her aracın mutlaka kaskosunu yaptırıyoruz. Araçlarda herhangi bir masraf meydana geldiğinde ise herhangi bir ekstra talepte bulunmuyoruz. Herhangi bir kazayla karşılaştığınızda ise araçların kaskosu bulunduğu için fazladan bir ücrete tabi tutulmuyorsunuz. Firmamızdan araç kiralama hizmeti aldığınızda, mutlaka ehliyet alma tarihinizin üstünden 2 yıl geçmiş olması gerekmektedir. www.yildirimotocar.com linki üzerinden sitemizi ziyaret ederek, dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.