Müşteri Hizmetleri


05323205206 - 03122718669

Elvankent Oto Kiralama

Elvankent Oto Kiralama

Yıldırım oto rent a car Elvankent oto kiralama Ankara’da bulunan siz değerli müşterilerine son sürat hizmet vermeye devam ediyor. Elvan kent araç oto kiralama, sizlere beklediğiniz kalitedeki hizmeti sunar. Dilediğiniz model araçları dilediğiniz zaman kiralamanız mümkündür. Fakat araç kiralamak için mutlaka ehliyetinizin olması gerekmektedir. Aynı zamanda ise 22 yaşını doldurmuş kişilere araç kiralama hizmeti verilmektedir. Araç kiralamayı ister günlük ister haftalık isterseniz aylık yapabilirsiniz. En az araç kiralama 1 gündür. En fazla ise 1 aydır. Bu süreler aşıldığı zaman ekstra ücretlere tabi tutulur. Elvan kent oto kiralamaya güvenebilir ve beklediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Elvan kent oto kiralama işlemleri için telefon ile arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Yıldırım oto rent a car Elvankent oto kiralama  5 yıldır sizinle beraberdir ve sizinle olmaya devam edecektir. Elvankent rent a car Ankara’nın birçok ilçeleri hizmeti en kaliteli şekilde verir. Hem maliyetli hem de konforlu bir araç düşünüyorsanız mutlaka elvan kent oto kiralamayı tercih etmelisiniz. Firmamız size en uygun olan aracı sizinle paylaşacaktır.  Sizin bütçenize uygun kaliteli yapıya sahip birçok araç firmamızda yerini almaktadır. Sizde sevdikleriniz ve kendiniz için kaliteli ve konforlu bir araç arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Elvan kent oto kiralama firmamızda bütün araçlarımız kaskoludur. Kaskolu olmayan hiçbir aracımız yoktur.

 

Elvankent oto kiralama size günün her saatinde yeterli hizmeti vermektedir. İstediğiniz zaman arayabilir ya da firmamıza gelip görüşebilirsiniz. Araç filomuz çok kaliteli bir yapıya sahiptir. Araçlarımızın bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Her aracımızda mutlaka kasko bulunur. Araçta herhangi bir masraf oluştuğunda bu sizden alacağımız ücretin içerisindedir. Ekstra ücrete gerek olmayacaktır. Herhangi bir kazaya karışıldığında da aracın kaskosu bulunduğu için ekstra ücrete tabi tutulmayacaksınız. Elvankent otodan araç kiralamak için ehliyetinizi almış ve üzerinden 2 sene geçmiş olması gerekmektedir.  Elvankent oto kiralama işlemleri için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz, firmamıza gelebilirsiniz, yada telefon ile arayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Elvan kent oto kiralama servisinden telefon ile faydalanmak istiyorsanız  05466271987 numaralı hattan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.